MICROBLADING metoda makijażu permanentnego brwi nazywana inaczej metodą piórkową lub 3D eyebrows.

 Jest to ręczny sposób wykonywania makijażu, który wykorzystuje się w celu precyzyjnego i naturalnego odtworzenia włosków brwi. Stanowi alternatywę do metody ciniowania lub włoskowej.

Rekonstrukcja brwi w wersji microblading zyskuje coraz większą popularność ze względuna naturalny efekt końcowy. Pigmentowany pojedynczy włosek jest bardzo cienki, elastyczny i trudno odróżnić go od prawdziwego. Zabieg jest sterylny, bezpieczny, prawie bezbolesny, powoduje minimalne opuchnięcie, bezpośrednio po zabiegu brwi wyglądają bardzo naturalnie. Efekt utrzymuje się około roku po tym okresie wskazane jest odświeżenie koloru.

Do prawidłowo wykonanego zabiegu niezbędne są dobre, odpowiedniej gęstości barwniki , sterylne, precyzyjnie wykonane "piórko" oraz oczywiście wysoki poziom umiejętności zdobyty na profesjonalnym szkoleniu.

Microblading to metoda makijażu permanentnego dedykowana Klientkom, którym zależy na maksymalnie delikatnym i naturalnym efekcie. Polecam przy brwiach z rzadkim owłosieniem, zanikających końcach brwi lub w potrzebie całkowitej rekonstrukcji łuku brwiowego.