Makijaż permanentny
Czym jest?

Makijaż permanentny - obszary zastosowania

Makijaż permanentny to bezpieczna metoda podkreślająca urodę w trwały sposób. Jest to zabieg, którym można poprawić kształt ust, brwi lub kontur oczu.

W zależności od potrzeb i indywidualnej urody makijaż permanentny brwi, ust i oczu umożliwia:

  • nasycenie barwą ust z jednoczesną korektą kształtu wargi górnej i wargi dolnej,
  • nadanie głębi i wyrazistości spojrzeniu poprzez podkreślenie konturów oczu,
  • poprawienie kształtu brwi lub wzmocnienie naturalnej linii łuku brwiowego.

Bezpłatna konsultacja

Przed wykonaniem makijażu permanentnego w jednym z naszych salonów we Wrocławiu lub Lubinie zapraszam na bezpłatną konsultację. Podczas rozmowy wspólnie ustalimy, jakie są Twoje oczekiwania wobec zabiegu i jak makijaż permanentny pozwoli Ci podkreślić Twoje atuty i skorygować te elementy twarzy, z których jesteś mniej zadowolona.

Polub naszą stronę na Facebooku i skorzystaj z rabatu 20% na drugi zabieg makijażu permanentnego lub dowolny zabieg kosmetyczny!

Więcej o makijażu permanentnym

Celem makijażu permanentnego jest precyzyjne i delikatne poprawienie urody. Kształt, barwa odpowiednio dobrane mają tworzyć harmonijną całość.

W ostatnich latach jego popularność i zainteresowanie ogromnie wzrosło wśród kobiet w każdej grupie wiekowej. Mimo coraz większej świadomości i wiedzy na temat mikropigmentacji nieustannie spotykam się z przekonaniem, że makijaż permanentny ust, brwi czy oczu musi być mocny i przerysowany. To najbardziej mylna i błędna opinia.

Doświadczenie, precyzja i naturalne wyczucie estetyki to czynniki, które składają się na dobrze wykonany makijaż. Szczególną uwagę przywiązuję do higieny i czystości w miejscu pracy. Urządzenie jakiego używam Long Time Liner to marka najwyższej jakości od wielu lat uznawana za niedoścignioną pod względem precyzji wykonywanych makijaży jak i bezpieczeństwa. Barwniki niealergizujące starannie dobieram bazując na profesjonalnych, sprawdzonych firmach Long Time Liner i Purebeau.