Makijaż permanentny
Brwi

Makijaż permanentny brwi

Microblading z podcieniem to metoda łącząca manualną formę pojedynczych włosków z delikatnym cieniem. Takie rozwiazanie najczęściej wybierają osoby chcące uzyskać efekt wyrażnych i jedncześnie naturalnie wyglądających brwi. Łuk brwiowy nabiera pełnego, zdecydowanego kształtu, ale nie jest jednolitym wypełnieniem. Wyrysowane włoski nadają lekkości a podcień to jakby przypruszenie, który jest wykończeniem idealnej formy brwi. 

Kształt brwi to jeden z najbardziej wyrazistych elementów kobiecej twarzy. Odpowiednia stylizacja i metoda wykonania makijażu są niezwykle ważne.

Kiedy projektuję nową linię brwi, biorę pod uwagę ruchy mięśni twarzy i jej naturalną asymetrię. Najpiękniejszy efekt makijażu permanentnego brwi uzyskujemy nie poprzez całkowitą zmianę ich naturalnego kształtu, a jedynie subtelną korektę.

Makijażem permanentnym można poprawić wyglad brwi na różne sposoby. Najbardziej naturalna w efekcie końcowym jest Microblading - metoda piórkowa brwi. Polega na tworzeniu za pomoca mikro ostrza cieniutkich, elastycznych włosków tak aby przypominały jak najbardziej naturalne.

Klientkom z rzadkimi brwiami proponuję ich zagęszczenie czyli dopigmentowanie pojedynczych włosków pomiędzy naturalnymi w taki sposób aby tworzyły jedną naturalną całość. Częstym problemem, szczególnie u pań w średnim wieku, są braki we włoskach spowodowane złą regulacją brwi lub całkowity brak ich końcówek. W takim przypadku polecam całkowitą rekonstrukcję za pomocą odpowiednio ułożonych włosków lub delikatnego cienia w zależności od upodobań.

Idealnym rozwiązaniem jest trwały makijaż i rekonstrukcja naturalnego kształtu uzyskując piękny obraz brwi.